Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Seminarium Praktyki społeczne we współczesnych ujęciach socjologicznych - Ojcowie na urlopie rodzicielskim? Doświadczenia ojców polskich na przestrzeni ostatnich 10 lat

Zakładu Socjologii Płci i Rodziny zaprasza 4 czerwca 2024 r, godz. 13.00 (sala 205) na kolejne otwarte seminarium z cyklu "Praktyki społeczne we współczesnych ujęciach socjologicznych", które poprowadzi dr hab. Katarzyna Suwada z Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Tym razem będziemy rozmawiać o praktykach ojcowskich. Tytuł seminarium brzmi "Ojcowie na urlopie rodzicielskim? Doświadczenia ojców polskich na przestrzeni ostatnich 10 lat".

Screenshot-2024-06-03-at-12-06-15-seminaria-K-Suwada_standardpdf