Znajdujesz się w: Strona główna > Instytut > Aktualności > Program PS IMAGO 4 (SPSS 24) dla pracowników i studentów Instytutu Socjologii.

Program PS IMAGO 4 (SPSS 24) dla pracowników i studentów Instytutu Socjologii.

Jest już roczny kod do programu, ważny do marca 2018.

Nowa wersja programu, do pobrania u mnie (pokój 24, biblioteka WNS, poniedziałek - piątek 10.00 - 14.00). SPSS 24 jest oferowany w dwóch różnych wersjach: dla systemów Windows 64- oraz 32-bitowych. Można to sprawdzić wchodząc na swoim komputerze w Panel sterowania -> System. Jeśli ktoś nie wie, to jest u mnie do pobrania też nieco starsza wersja uniwersalna (również SPSS 24, tyle że bez kilku łatek korygujących błędy), która będzie działać z nowym kodem licencyjnym. Każda z wersji wymaga trochę ponad 3 GB miejsca na pendrive lub czystej płyty DVD.

W pracowni komputerowej 232 program w wersji PS IMAGO 4 jest już zainstalowany na wszystkich stanowiskach, może jedynie nie być działających skrótów do programu na pulpicie.

Piotr Ilczuk